Chcesz otworzyć firmę, ale już z pierwszych obliczeń wynika, że nie na wszystko wystarczy pieniędzy? A może otworzyłeś już firmę, ale wydatków wciąż nie ubywa? Pieniądze na pierwsze miesiące działalności są niezwykle potrzebne. Przydają się również wtedy, kiedy chce się rozbudować firmę, wprowadzić nowy produkt lub rozwinąć działalność o nowy dział. Najczęściej to jednak jedynie przedsiębiorca wie, na jaki cel potrzebuje pieniędzy. Wystarczy zatem znaleźć odpowiednie miejsce, w którym te pieniądze będzie można otrzymać. Warto też pamiętać, że sposobów finansowania jest kilka: pożyczki firmowe, kredyty, oszczędności.

Jak duże kwoty można pożyczyć?

Wysokość pożyczonej kwoty zależy od własnych możliwości i miejsca, w którym pieniądze zostaną pożyczone. Przykładowo placówka bankowa Alior Bank oferuje kredyt na kwotę do 600 tysięcy złotych, na dowolny cel. Jedyny minus? Firma musi istnieć na rynku od 12 miesięcy. Nie jest to zatem oferta dla nowych i młodych przedsiębiorców. Zupełnie inaczej jest, jeżeli chodzi o pożyczki firmowe. Tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej, a kwota pożyczki może wynosić do około 5-6 tysięcy w przypadku takich firm jak Visset czy Profi Credit. Dużą zaletą jest fakt, iż nie ma w tym przypadku znaczenia, jak długo działa firma, a granica funkcjonowania działalności, to jeden dzień.

Na co zwrócić uwagę pożyczając pieniądze?

Decydując się na pożyczki firmowe, niewątpliwie najważniejszy jest fakt, na jaki okres spłaty się decydujemy oraz jakie formalności powinniśmy spełnić, ubiegając się o pożyczkę. Dla każdego przedsiębiorcy ważne jest, aby tych formalności było jak najmniej. Dzięki temu pieniądze można otrzymać bardzo szybko i spełniać swoje marzenia o rozwoju firmy. https://creditnow.pl/pozyczki-firmowe/